Skip to main content
ویژگی‌های بیومتریک

احراز هویت مبتنی بر ویژگی های بیومتریک

ابزارهای امنیتی پیشرفته برای حفاظت از هویت و اطلاعات

تحلیل هویت

استفاده از تکنیک‌ها و الگوریتم‌ها برای تحلیل الگوهای هویت کاربران به منظور کشف تهدیدها

احراز هویت کاربر

فرآیند تأیید هویت کاربران برای اطمینان از هویت آن‌ها و اجازه دسترسی به منابع مشخص

تحلیل رفتار کاربران

استفاده از تکنیک‌ها و الگوریتم‌ها برای تحلیل رفتارها و تشخیص الگوهای غیرعادی کاربران

تشخیص دستگاه معتبر

تشخیص و تأیید دستگاه‌های معتبر و اجازه دسترسی به هویت‌ها و منابع بدون نیاز به ورود اطلاعات ورود
احراز هویت بیومتریک

امنیت نوین: احراز هویت بیومتریک

احراز هویت بیومتریک، یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های احراز هویت در دنیای دیجیتال است. این روش به کاربران این امکان را می‌دهد تا هویت خود را بر اساس ویژگی‌های فیزیکی یا رفتاری خود تأیید کنند. این ویژگی جذاب در نرم‌افزارهای Single Sign-On (SSO) به عنوان یک لایه‌ی امنیتی اضافی به کار می‌رود تا تصدیق هویت کاربران، دقیق‌تر و قابل اطمینان‌تر انجام پذیرد.

بیومتریک به معنای استفاده از ویژگی‌های منحصر به فرد انسانی مانند اثر انگشت، تشخیص چهره، اسکن اثرانگشت، اسکن چشم و حتی رفتارهای مانند نحوه نوشتار، حرکات موبایل و… است. این ویژگی‌ها به عنوان کلیدهای هویتی که به هیچ کس دیگری نیز نمی‌تواند تعلق داشته باشد، برای احراز هویت استفاده می‌شوند.

خداحافظی با رمز های پیچیده با گیتا SSO

با احراز هویت بیومتریک، کاربران دیگر نیازی به حفظ و مدیریت کلمات عبور یا نام‌کاربری‌های پیچیده ندارند. در این روش، کاربران با اثر انگشت، نگاه به دوربین یا انجام عملی دیگر مانند ضبط صدا، هویت خود را تأیید می‌ کنند. این امر علاوه بر سادگی،  امنیت بیشتری را نیز فراهم می‌کند. این لایه امیتی در نرم افزار Gita SSO برای افزایش بار امنیتی توسعه داده شده است. دلیل امنیت بالای این ماژول اینجا نشات میگیرد که ویژگی‌های بیومتریک منحصر به فرد و غیر قابل جعل هستند، از این طریق، تقلب در احراز هویت به شکل قابل توجهی  کاهش می‌یابد و  این امر به کاربران اطمینان می‌دهد که هویت آن‌ها در معاملات دیجیتالی به امان است.

با افزودن احراز هویت بیومتریک به نرم‌افزار SSO خود، می‌توانید سطح امنیتی را افزایش دهید و تجربه ورود به سیستم را برای کاربران خود بهبود بخشید.

احراز هویت بیومتریک

کلمات عبور را فراموش کنید
برای دسترسی به امنیت هویت برتر با ما تماس بگیرید

Close Menu

شرکت دانش بنیان فناوران گیتی افروز، با نیروی خلاق بومی و بهره گیری از فناوری های نوین، به ارائه راهکارهای عملی و توسعه نرم افزارهای پیشرفته برای کسب و کارهای مختلف، ادارات و سازمان ها میپردازد.